Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении состава Общественной комиссии по вопросам проведения Конференций

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение от 09.07.2015 № 985

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 9 липня 2015 року N 985

Про затвердження складу Громадської комісії з питань проведення Конференцій

На виконання статей 8 - 10 Закону України "Про Суспільне телебачення і радіомовлення України", керуючись Порядком проведення конференцій громадських об'єднань та асоціацій, обрання членів Наглядової ради публічного акціонерного товариства "Національна суспільна телерадіокомпанія України" та припинення їхніх повноважень, затвердженим рішенням Національної ради від 21.05.2015 N 707, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.06.2015 за N 679/27124, Національна рада вирішила:

1. Затвердити склад Громадської комісії з питань проведення Конференцій, що додається.

2. Визнати таким, що втратило чинність, рішення Національної ради від 22.10.2014 N 1108 "Про затвердження складу Громадської комісії з питань проведення Конференцій всеукраїнських громадських об'єднань".

3. Відділу зв'язків зі ЗМІ, громадськими організаціями та діяльності суспільного мовлення оприлюднити склад Громадської комісії з питань проведення Конференцій на офіційному веб-сайті Національної ради.

4. Виконання цього рішення покласти на відділ зв'язків зі ЗМІ, громадськими організаціями та діяльності суспільного мовлення, юридичне управління.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос