Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении победителя конкурса и выдаче лицензии на вещание с использованием частоты 98,2 МГц в г. Чернигове

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение, Концепция от 09.07.2015 № 1052

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 9 липня 2015 року N 1052

Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 98,2 МГц у м. Чернігові

З урахуванням рішення від 02.04.2015 N 462 "Про затвердження конкурсних умов" Національна рада рішенням від 02.04.2015 N 463 оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 08.04.2015 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 63 (6067) та у мережі Інтернет на сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 98,2 МГц у м. Чернігові було подано 11 заяв від ТОВ "ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ "НАДІЯ", м. Київ ("Радіо Голос надії"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПРАЙМЕДІА", м. Львів ("Радіо 24"); НРКУ, м. Київ (програма УР-1, "Українське радіо"); ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОДТРК, м. Чернігів (голосова аудіо заставка на мотив української народної пісні "Стоїть гора високая"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ЄВРОПА МІКС", м. Прилуки Чернігівської обл. ("Планета"); ПрАТ "РАДІОКОМПАНІЯ "ГАЛА", м. Київ ("Радіо ЄС"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ЕММАНУЇЛ", м. Київ ("радіо Еммануїл"); УК "ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ "ЮТАР", м. Київ ("KISS FM"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "БІЗНЕС-РАДІО", м. Київ ("Бизнес радио"); ТОВ "НОВІ-МЕДІА", м. Київ ("ВЕСТИ.РАДИО"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "СВОБОДА.ФМ", м. Чернігів ("Свобода.Фм", "Свобода.Фм - Територія твоєї свободи").

Опрос