Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении победителя конкурса и выдаче лицензии на вещание с использованием частоты 91,8 МГц в г. Черновцах

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение, Концепция от 09.07.2015 № 1045

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 9 липня 2015 року N 1045

Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 91,8 МГц у м. Чернівцях

З урахуванням рішення від 02.04.2015 N 462 "Про затвердження конкурсних умов" Національна рада рішенням від 02.04.2015 N 463 оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 08.04.2015 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 63 (6067) та у мережі Інтернет на сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 91,8 МГц у м. Чернівцях було подано 12 заяв від ТОВ "ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ "НАДІЯ", м. Київ ("Радіо Голос надії"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ТЕОС", м. Київ ("Радіо ТЕОС"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ ПРАЙМЕДІА", м. Львів ("Радіо 24"); НРКУ, м. Київ (програма УР-1, "Українське радіо"); ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОДТРК, м. Чернівці (музичний твір "Позивні радіостанції "Буковина"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "МОЖЛИВІСТЬ", м. Слов'янськ Донецької обл. ("в ефірі - радіо Можливість"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ЛЬВІВСЬКА ХВИЛЯ", м. Львів ("Львівська хвиля - радіо нашого міста"); ПрАТ "РАДІОКОМПАНІЯ "ГАЛА", м. Київ ("Радіо ЄС"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ШАНСОН", м. Київ ("Радио Шансон"); ТОВ "МЕДІАСИСТЕМ-ГРУПП", м. Чернівці ("ТВА місто"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "МЕДІА МАРКЕТ", м. Київ ("ХІТ ФМ"); ТОВ "НОВІ-МЕДІА", м. Київ ("ВЕСТИ.РАДИО").

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос