Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении победителя конкурса и выдаче лицензии на вещание с использованием частоты 87,7 МГц в г. Тернополе

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение, Концепция от 09.07.2015 № 1038

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 9 липня 2015 року N 1038

Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 87,7 МГц у м. Тернополі

З урахуванням рішення від 02.04.2015 N 462 "Про затвердження конкурсних умов" Національна рада рішенням від 02.04.2015 N 463 оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 08.04.2015 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 63 (6067) та у мережі Інтернет на сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 87,7 МГц у м. Тернополі було подано 12 заяв від ТОВ "ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ "НАДІЯ", м. Київ ("Радіо Голос надії"); ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОДТРК, м. Тернопіль (фрагмент мелодії української народної пісні "Чом, чом, земле моя?"); ТОВ "КОНТАКТ-ІНФОРМ", м. Київ ("Музика твоєї країни"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ІФ МЕДІА-ГРУП", м. Київ ("Радіо Марія"); НРКУ, м. Київ (програма УР-1, "Українське радіо"); ПП ТРО "СТУДЕНТСЬКЕ РАДІО", м. Тернопіль ("Студентське радіо"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ЛЬВІВСЬКА ХВИЛЯ", м. Львів ("Львівська хвиля - радіо нашого міста"); ПрАТ "РАДІОКОМПАНІЯ "ГАЛА", м. Київ ("Радіо ЄС"); ТОВ "МЮЗІКРАДІО", м. Київ ("Легкое и спокойное радио RELAX"); ПП "КОМПАНІЯ "НОВА ХВИЛЯ", м. Київ ("ЛЮБИМОЕ РАДИО"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "БІЗНЕС-РАДІО", м. Київ ("Бизнес радио"); ТОВ "НОВІ-МЕДІА", м. Київ ("ВЕСТИ.РАДИО").

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос