Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении победителя конкурса и выдаче лицензии на вещание с использованием частоты 103,3 МГц в г. Львове

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение, Концепция от 09.07.2015 № 1017

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 9 липня 2015 року N 1017

Про визначення переможця конкурсу та видачу ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,3 МГц у м. Львові

З урахуванням рішення від 02.04.2015 N 462 "Про затвердження конкурсних умов", Національна рада рішенням від 02.04.2015 N 463 оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 08.04.2015 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 63 (6067) та у мережі Інтернет на сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 103,3 МГц у м. Львові було подано 9 заяв від ТОВ "ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ "НАДІЯ", м. Київ ("Радіо Голос надії"); ТОВ "КОНТАКТ-ІНФОРМ", м. Київ ("Музика твоєї країни"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ІФ МЕДІА-ГРУП", м. Київ ("Радіо Марія"); НРКУ, м. Київ (програма УР-1, "Українське радіо"); ЛЬВІВСЬКОЇ ОДТРК, м. Львів ("Львівське радіо"); УК "ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ "ЮТАР", м. Київ ("KISS FM"); ПП "КОМПАНІЯ "НОВА ХВИЛЯ", м. Київ ("ЛЮБИМОЕ РАДИО"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "БІЗНЕС-РАДІО", м. Київ ("Бизнес радио"); ТОВ "НОВІ-МЕДІА", м. Київ ("ВЕСТИ.РАДИО").

Національною радою встановлено, що статутні документи ТОВ "ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ "НАДІЯ", м. Київ ("Радіо Голос надії"); ТОВ "КОНТАКТ-ІНФОРМ", м. Київ ("Музика твоєї країни"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "ІФ МЕДІА-ГРУП", м. Київ ("Радіо Марія"); НРКУ, м. Київ (програма УР-1, "Українське радіо"); ЛЬВІВСЬКОЇ ОДТРК, м. Львів ("Львівське радіо"); УК "ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ "ЮТАР", м. Київ ("KISS FM"); ПП "КОМПАНІЯ "НОВА ХВИЛЯ", м. Київ ("ЛЮБИМОЕ РАДИО"); ТОВ "ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ "БІЗНЕС-РАДІО", м. Київ ("Бизнес радио"); ТОВ "НОВІ-МЕДІА", м. Київ ("ВЕСТИ.РАДИО"), відповідають ст. 12 Закону України "Про телебачення і радіомовлення", конкурсну гарантію, як обов'язкову умову участі у конкурсі, сплачено у повному обсязі і у встановлений конкурсними умовами строк.

Опрос