Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе в выдаче лицензии на вещание с использованием частоты 104,9 МГц в г. Долинской Кировоградской обл.

Национальный совет по вопросам телевидения и радиовещания
Решение от 09.07.2015 № 1004

НАЦІОНАЛЬНА РАДА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ

РІШЕННЯ

від 9 липня 2015 року N 1004

Про відмову у видачі ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,9 МГц у м. Долинській Кіровоградської обл.

З урахуванням рішення від 02.04.2015 N 462 "Про затвердження конкурсних умов" Національна рада рішенням від 02.04.2015 N 463 оголосила конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням вільних радіоканалів.

Оголошення про конкурс опубліковано 08.04.2015 у газеті "ГОЛОС УКРАЇНИ" N 63 (6067) та у мережі Інтернет на сайті Національної ради www.nrada.gov.ua.

До Національної ради на участь у конкурсі на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,9 МГц у м. Долинській Кіровоградської обл. було подано 2 заяви від ТОВ "ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ "НАДІЯ", м. Київ ("Радіо Голос надії"); КП РЕДАКЦІЇ ДОЛИНСЬКОГО РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Долинська Кіровоградської обл. (музичний фрагмент пісні "У Долинській - весна", слова М. Черниша, музика В. Баришніка).

Під час голосування за визнання переможцем конкурсу заяви ТОВ "ТЕЛЕВІЗІЙНИЙ КАНАЛ "НАДІЯ", м. Київ ("Радіо Голос надії"); КП РЕДАКЦІЇ ДОЛИНСЬКОГО РАЙОННОГО РАДІОМОВЛЕННЯ, м. Долинська Кіровоградської обл. (музичний фрагмент пісні "У Долинській - весна", слова М. Черниша, музика В. Баришніка), щодо видачі ліцензії на мовлення не набрали необхідної кількості голосів, що свідчить про відсутність претендента, який відповідає критеріям, зазначеним у ч. 14 ст. 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення".

Національна рада відповідно до передбаченої ст. 25 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" процедури провела конкурс на отримання ліцензії на мовлення з використанням частоти 104,9 МГц у м. Долинській Кіровоградської обл., але не визначила його переможця.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос