Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выдаче лицензии на осуществление хозяйственной деятельности по торговле пестицидами и агрохимикатами (только регуляторами роста растений) и ее копии

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Перечень, Приказ от 23.06.2015 № 238

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 червня 2015 року N 238

Про видачу ліцензії на провадження господарської діяльності з торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин) та її копії

Відповідно до статті 9 Закону України "Про пестициди і агрохімікати", статей 6, 11, 14 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності" та на підставі рішення ліцензійної комісії з ліцензування провадження господарської діяльності з торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин), протокол N 27 від 17 червня 2015 року наказую:

1. Видати ліцензію та її копію суб'єкту господарювання на провадження господарської діяльності з торгівлі пестицидами та агрохімікатами (тільки регуляторами росту рослин) згідно з переліком, зазначеним у додатку.

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос