Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Кодекса добропорядочного поведения

Государственное агентство автомобильных дорог Украины
Приказ, Кодекс от 03.07.2015 № 150

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 3 липня 2015 року N 150

Про затвердження Кодексу доброчесної поведінки

З метою запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Державному агентстві автомобільних доріг України (далі - Укравтодор), забезпечення виконання статей 37 - 40 Закону України "Про запобігання корупції" від 14.10.2014 N 1700-VII, підпункту 4 пункту 2 розділу III Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011 - 2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28.11.2011 N 1240, наказую:

1. Затвердити Кодекс доброчесної поведінки державних службовців центрального апарату Укравтодору та посадових осіб юридичних осіб публічного права, які належать до сфери його управління (далі - Кодекс), що додається.

2. Керівникам самостійних структурних підрозділів центрального апарату Укравтодору, керівникам Служб автомобільних доріг в областях забезпечити виконання норм Кодексу.

2.1. Голові Правління ПАТ "ДАК "Автомобільні дороги України", керівникам державних підприємств та організацій, що належать до сфери управління Укравтодору, рекомендувати використовувати модель поведінки службовців, яка запропонована зазначеним Кодексом.

2.2. Керівникам Служб автомобільних доріг в областях надавати щокварталу, до 20 числа останнього місяця звітного кварталу, головному спеціалістові з антикорупційної роботи Укравтодору поточні звіти про стан виконання цього Кодексу, включивши їх до квартальних звітів щодо виконання Плану заходів щодо запобігання і протидії корупційним правопорушенням в Укравтодорі на поточний рік.

3. Покласти персональну відповідальність за виконання Кодексу на керівників самостійних структурних підрозділів центрального апарату Укравтодору, керівників Служб автомобільних доріг в областях.

Опрос