Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно экспертного обследования аммиакопроводов

Государственная служба горного надзора и промышленной безопасности Украины
Письмо от 20.04.2015 № 2440/0/6.2-6/6/15

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 20.04.2015 р. N 2440/0/6.2-6/6/15

Постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 N 687 затверджено Порядок проведення огляду, випробування та експертного обстеження (технічного діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (далі - Порядок). Відповідно до п. 1 дія Порядку поширюється на всіх суб'єктів господарювання, які проводять огляд, випробування та/або експертне обстеження (технічне діагностування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки (далі - устатковання), перелік яких визначено Кабінетом Міністрів України, а також на підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, виду діяльності й господарювання та на фізичних осіб, які використовують найману працю та які мають намір розпочати або здійснюють експлуатацію такого устатковання.

Відповідно до п. 2 Порядку експертне обстеження (технічне діагностування) - це комплекс робіт з визначення технічного стану, умов і строків подальшої безпечної експлуатації устатковання з урахуванням режиму роботи, а також визначення потреби у проведенні ремонту, модернізації, реконструкції або виведенні з експлуатації (далі - експертне обстеження).

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос