Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе во внесении в Государственный реестр финансовых учреждений информации об обособленных подразделениях ПОЛНОГО ОБЩЕСТВА "ЛОМБАРД "ФАЛЬЧЕНКО В. М. І КОМПАНІЯ"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере рынков финансовых услуг
Распоряжение от 23.06.2015 № 1408

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 23.06.2015 р. N 1408

Про відмову у внесенні до Державного реєстру фінансових установ інформації про відокремлені підрозділи ПОВНОГО ТОВАРИСТВА "ЛОМБАРД "ФАЛЬЧЕНКО В. М. І КОМПАНІЯ"

За результатами розгляду заяв ПОВНОГО ТОВАРИСТВА "ЛОМБАРД "ФАЛЬЧЕНКО В. М. І КОМПАНІЯ" для внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про відокремлений підрозділ (вх. від 28.04.2015 N 1567/Лб) і доданих документів, відповідно до пункту 2 частини першої статті 28 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", підпункту 9 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1070, на підставі пункту 5 розділу XVI Положення про Державний реєстр фінансових установ, затвердженого розпорядженням Держфінпослуг від 28.08.2003 N 41, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 11.09.2003 за N 797/8118 (далі - Положення N 41), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Відмовити ПОВНОМУ ТОВАРИСТВУ "ЛОМБАРД "ФАЛЬЧЕНКО В. М. І КОМПАНІЯ" (місцезнаходження: 49064, м. Дніпропетровськ, пр. Петровського, буд. 34; код за ЄДРПОУ 30602254) (далі - Товариство) у внесенні до Державного реєстру фінансових установ інформації про Відділення N 10 ПОВНОГО ТОВАРИСТВА "ЛОМБАРД "ФАЛЬЧЕНКО В. М. І КОМПАНІЯ" (місцезнаходження: 49000, м. Дніпропетровськ, проспект ім. Газети "Правда", буд. 2-а), у зв'язку з невідповідністю поданих документів, що додаються до заяви, вимогам Положення N 41 та наявність недостовірної інформації, а саме:

1.1 довідка від 24.04.2015 за підписом керівника заявника про відсутність у керівника Відділення N 10 ПОВНОГО ТОВАРИСТВА "ЛОМБАРД "ФАЛЬЧЕНКО В. М. І КОМПАНІЯ" не погашеної або не знятої в установленому законом порядку судимості за умисні злочини, злочини у сфері господарської та службової діяльності, а також про те, що він протягом останніх п'яти років не був керівником, фінансовим директором або головним бухгалтером фінансової установи, визнаної банкрутом, підданої процедурі примусової ліквідації, або до якої було застосовано захід впливу відповідним органом, який здійснює регулювання ринків фінансових послуг, у вигляді відсторонення керівництва від управління фінансовою установою та призначення тимчасової адміністрації, не містить згоди керівника відокремленого підрозділу на перевірку вищезазначеної інформації у відповідних органах державної влади, що не відповідає вимогам підпункту 5 пункту 3 розділу XVI Положення N 41;

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос