Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О мерах по координации деятельности территориальных органов Госгеокадастра и предприятий, учреждений и организаций, относящихся к сфере управления Госгеокадастра, в сфере внешних отношений

Государственная служба Украины по вопросам геодезии; картографии и кадастра
Приказ, Отчет от 15.06.2015 № 104

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

НАКАЗ

від 15 червня 2015 року N 104

Про заходи щодо координації діяльності територіальних органів Держгеокадастру та підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Держгеокадастру у сфері зовнішніх зносин

Відповідно до Указу Президента України від 18 вересня 1996 року N 841 "Про заходи щодо вдосконалення координації діяльності органів виконавчої влади у сфері зовнішніх зносин", Положення про дипломатичний паспорт України та Положення про службовий паспорт України, затверджених Указом Президента України від 12 травня 2015 року N 264, постанови Кабінету Міністрів України від 11 грудня 1992 року N 698 "Про вдосконалення порядку здійснення службових відряджень за кордон", Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 року N 15, з метою забезпечення послідовної та скоординованої міжнародної діяльності у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру наказую:

1. Установити, що підготовка та реалізація територіальними органами Держгеокадастру, підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери управління Держгеокадастру, будь-яких заходів міжнародного характеру здійснюється за погодженням з Головою (або його заступником згідно розподілу обов'язків).

Підготовка таких заходів здійснюється за обов'язковою участю Відділу міжнародних відносин Департаменту забезпечення діяльності служби (далі - підрозділ міжнародних відносин).

2. Установити, що підготовка до будь-яких заходів міжнародного характеру, організованих іншими органами виконавчої влади чи міжнародними організаціями, до участі у яких запрошуються або у яких передбачається участь керівників територіальних органів Держгеокадастру, підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Держгеокадастру, їх заступників або працівників здійснюється після погодження з Головою Держгеокадастру (або його заступником згідно розподілу обов'язків).

3. Усі службові контакти керівників територіальних органів Держгеокадастру, підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Держгеокадастру, їх заступників або працівників з представниками іноземних держав, офіційними особами або органами міжнародних організацій здійснюються після погодження з Головою Держгеокадастру (або його заступником згідно розподілу обов'язків).

4. Керівникам територіальних органів Держгеокадастру, підприємств, установ, організацій, що належать до сфери управління Держгеокадастру:

забезпечити щорічне (до 1 грудня поточного року) інформування підрозділу міжнародних відносин про заходи міжнародного характеру, заплановані на наступний календарний рік, згідно додатка 2 до наказу;

надавати підрозділу міжнародних відносин інформацію про участь у заходах міжнародного характеру, фактично проведених протягом кварталу, до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом;

Опрос