Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении изменений к Методологическим положениям по организации государственного статистического наблюдения относительно состояния животноводства

Государственная служба статистики Украины
Приказ от 09.06.2015 № 144

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 червня 2015 року N 144

Про затвердження змін до Методологічних положень з організації державного статистичного спостереження щодо стану тваринництва

Відповідно до підпункту 4 пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року N 481, та з метою забезпечення доступності, гласності й відкритості статистичної інформації, її джерел і методології складання наказую:

1. Затвердити схвалені Комісією з питань удосконалення методології та звітної документації Держстату Зміни до Методологічних положень з організації державного статистичного спостереження щодо стану тваринництва (далі - Зміни до Методологічних положень), затверджених наказом Держкомстату від 31 березня 2011 року N 75 "Про затвердження Методологічних положень з організації державного статистичного спостереження щодо стану тваринництва", що додаються.

2. Департаменту статистики сільського господарства та навколишнього середовища (Прокопенко О. М.) здійснювати методологічне та організаційне керівництво щодо застосування на практиці Змін до Методологічних положень, затверджених цим наказом.

3. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) забезпечити оприлюднення Змін до Методологічних положень, затверджених цим наказом, на офіційному веб-сайті Держстату.

Опрос