Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении изменений к Методологическим положениям по организации государственных статистических наблюдений по статистике растениеводства

Государственная служба статистики Украины
Приказ от 09.06.2015 № 143

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 9 червня 2015 року N 143

Про затвердження змін до Методологічних положень з організації державних статистичних спостережень зі статистики рослинництва

Відповідно до підпункту 4 пункту 4 Положення про Державну службу статистики України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 вересня 2014 року N 481, та з метою забезпечення доступності, гласності й відкритості статистичної інформації, її джерел і методології складання наказую:

1. Затвердити схвалені Комісією з питань удосконалення методології та звітної документації Держстату Зміни до Методологічних положень з організації державних статистичних спостережень зі статистики рослинництва (далі - Зміни до Методологічних положень), затверджених наказом Держкомстату від 11 квітня 2011 року N 88 "Про затвердження Методологічних положень з організації державних статистичних спостережень зі статистики рослинництва", що додаються.

2. Департаменту статистики сільського господарства та навколишнього середовища (Прокопенко О. М.) здійснювати методологічне та організаційне керівництво щодо застосування на практиці Змін до Методологічних положень, затверджених цим наказом.

3. Департаменту поширення інформації та комунікацій (Вишневська О. А.) забезпечити оприлюднення Змін до Методологічних положень, затверджених цим наказом, на офіційному веб-сайті Держстату.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В. о. Голови

І. М. Жук

 

Опрос