Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка составления, утверждения и контроля выполнения финансовых планов государственных предприятий и организаций, относящихся к сфере управления Госрыбагентства Украины

Государственное агентство рыбного хозяйства Украины
Порядок, Приказ от 16.12.2014 № 372

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО РИБНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 грудня 2014 року N 372

Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів державних підприємств та організацій, що належать до сфери управління Держрибагентства України

Відповідно до статей 75, 89 Господарського кодексу України, статті 16 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб'єкта господарювання державного сектору економіки, затвердженого наказом Міністерства економіки України від 21 червня 2005 року N 173, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 липня 2005 року за N 729/11009, наказую:

1. Затвердити Порядок складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів державних підприємств та організацій, що належать до сфери управління Держрибагентства України (додається).

2. Визначити Управління фінансів, моніторингу податків та бюджетного прогнозування відповідальним за організацію та координацію роботи із затвердження та контролю за виконанням фінансових планів державних підприємств та організацій, що належать до сфери управління Держрибагентства України.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Державного агентства рибного господарства України від 22 червня 2012 року N 337 "Про затвердження Порядку складання, затвердження (погодження) та контролю виконання фінансових планів державних підприємств та організацій, що належать до сфери управління Держрибагентства України".

Опрос