Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Порядок и в приложение 1 к Порядку проведения экзамена кандидатов на замещение вакантных должностей государственных служащих Фонда государственного имущества Украины, утвержденный приказом Фонда государственного имущества Украины от 09 апреля 2012 г. N 476

Фонд государственного имущества
Приказ от 04.06.2015 № 817

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 червня 2015 року N 817

Про внесення змін у Порядок та у додаток 1 до Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців Фонду державного майна України, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 09 квітня 2012 р. N 476

У зв'язку з набранням чинності наказом Національного агентства України з питань державної служби від 27 квітня 2015 р. N 87 "Про внесення змін до Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців" наказую:

1. Внести зміни у Порядок проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців Фонду державного майна України, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 09 квітня 2012 р. N 476 "Про затвердження Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців Фонду державного майна України", а саме в тексті Порядку замінити слова "Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції" на слова "Закон України "Про запобігання корупції" у відповідному відмінку.

2. Внести зміни у додаток 1 до Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців Фонду державного майна України, затвердженого наказом Фонду державного майна України від 09 квітня 2012 р. N 476 "Про затвердження Порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців Фонду державного майна України" (далі - Додаток 1), виклавши його в новій редакції (додається).

3. Управлінню взаємодії з Верховною Радою України та комунікаційного забезпечення забезпечити розміщення на офіційному веб-сайті Фонду державного майна України нової редакції Додатка 1, зазначеного у п. 1 цього наказу.

4. Управлінню видавничої діяльності та технічного забезпечення забезпечити публікацію цього наказу в оперативному додатку державного інформаційного бюлетеня про приватизацію - газеті "Відомості приватизації".

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на голову конкурсної комісії - заступника Голови Фонду.

 

Голова Фонду

І. Білоус

 

Опрос