Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка планирования мер по реализации программы помощи Европейского Союза

Министерство экологии и природных ресурсов Украины (2)
Порядок, Приказ от 13.02.2015 № 23
редакция действует с 22.10.2015

МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 лютого 2015 року N 23

Про затвердження Порядку планування заходів щодо реалізації програми допомоги Європейського Союзу

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства екології та природних ресурсів України
 від 22 жовтня 2015 року N 378

З метою виконання завдань, визначених Угодою про фінансування програми "Підтримка реалізації Стратегії національної екологічної політики України", і здійснення заходів щодо пріоритетів розвитку сфери охорони навколишнього природного середовища відповідно до Закону України "Про Основні засади (стратегію) державної екологічної політики України на період до 2020 року" та постанови Кабінету Міністрів України "Деякі питання виконання Угоди про фінансування програми "Підтримка реалізації Стратегії національної екологічної політики України" наказую:

1. Затвердити Порядок планування заходів щодо реалізації програми допомоги Європейського Союзу (далі - Порядок), що додається.

2. Департаменту економіки та фінансів забезпечити формування Плану заходів щодо реалізації програми допомоги Європейського Союзу (далі - План) на підставі наданих пропозицій структурними підрозділами Мінприроди України - відповідальними виконавцями заходів і подання його на затвердження Міністру та погодження з Мінфіном.

3. Структурним підрозділам Мінприроди України - відповідальним виконавцям заходів Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища на 2011 - 2015 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року N 577, забезпечити подання пропозицій до Плану згідно з вимогами цього Порядку до Департаменту економіки та фінансів.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос