Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в приложение к решению НКРСИ от 27.12.2012 N 691

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере связи и информатизации
Решение от 02.06.2015 № 290

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 2 червня 2015 року N 290

Про внесення зміни у додаток до рішення НКРЗІ від 27.12.2012 N 691

Відповідно до частини другої статті 25 Закону України "Про радіочастотний ресурс України" та взявши до уваги Протокол засідання тимчасової експертної групи для надання консультацій щодо погодження переліку акредитованих в установленому порядку органів, уповноважених на проведення діяльності з підтвердження відповідності радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, від 25.05.2015 N 4, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Внести у додаток до рішення НКРЗІ від 27.12.2012 N 691 "Про погодження Переліку акредитованих в установленому порядку органів, уповноважених на проведення діяльності з підтвердження відповідності радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв" зміну, доповнивши Розділ 1 новою позицією, згідно з додатком.

2. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос