Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно практической тренировки в самоспасателях в специальных "дымовых камерах"

Государственная служба горного надзора и промышленной безопасности Украины
Письмо от 02.03.2015 № 1159/0/2-17/6/15

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ГІРНИЧОГО НАГЛЯДУ ТА ПРОМИСЛОВОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 02.03.2015 р. N 1159/0/2-17/6/15

Відповідно до вимог пункту 1 глави 1 розділу IV Правил безпеки у вугільних шахтах (далі - Правила), затверджених наказом Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду від 22 березня 2010 р. N 62 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції 17 червня 2010 р. за N 398/17693, зазначено, що вугільна шахта - це гірниче підприємство підвищеної небезпеки, під час виробничої діяльності в підземних виробках якої можуть виникнути небезпечні та шкідливі чинники, від дії яких працівники мають бути захищені.

Пунктом 12 глави 3 розділу IV Правил визначено, що зовнішній вигляд і герметичність саморятівників, що знаходяться в ламповій, перевіряються посадовими особами дільниці ВТБ за участю командного складу ДАРС (ДВГРС) щомісяця, а саморятівники, що знаходяться в пунктах переключення в шахті, не рідше одного разу на 3 місяці.

Усі працівники і посадові особи, які тільки влаштувались на шахту або переведені на підземні роботи, повинні пройти практичне тренування в саморятівниках у спеціальних "димових камерах" тривалістю, що дорівнює терміну дії саморятівника, згідно з вимогами чинного законодавства. Повторні тренування проводяться не рідше одного разу на два роки. Дозволяється проведення повторного тренування в навчальних ізолювальних саморятівниках скороченого терміну дії.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос