Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана работы рабочей группы по оптимизации деятельности государственных предприятий, относящихся к сфере управления Госгеокадастра/Госземагентства Украины

Государственная служба Украины по вопросам геодезии; картографии и кадастра
План, Приказ от 15.05.2015 № 75

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

НАКАЗ

від 15 травня 2015 року N 75

Про затвердження плану роботи робочої групи з оптимізації діяльності державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру/Держземагентства України

Відповідно до Закону України "Про управління об'єктами державної власності", Положення про Державну службу України з питань геодезії, картографії та кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 року N 15, з метою належного виконання наказу Держгеокадастру від 20.04.2015 N 44 "Про утворення робочої групи" (зі змінами) наказую:

1. Затвердити план роботи робочої групи з оптимізації діяльності державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру/Держземагентства України, що додається.

2. Доручити керівникам структурних підрозділів Держгеокадастру, начальникам головних управлінь Держгеокадастру/Держземагентства України в областях і керівникам державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру/Держземагентства України, неухильно виконувати план роботи робочої групи, затверджений цим наказом.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Опрос