Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана-графика ожидаемого поступления в 2015 году денежных средств от продажи объектов приватизации государственной собственности групп А, Д и Ж, в том числе вместе с земельными участками

Фонд государственного имущества
План, Приказ, Отчет от 04.03.2015 № 284
редакция действует с 22.09.2015

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 4 березня 2015 року N 284

Про затвердження плану-графіка очікуваного надходження у 2015 році грошових коштів від продажу об'єктів приватизації державної власності груп А, Д та Ж, у тому числі разом із земельними ділянками

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Фонду державного майна України
 від 22 вересня 2015 року N 1397

З метою надходження у 2015 році грошових коштів до Державного бюджету України від продажу об'єктів приватизації державної власності груп А, Д та Ж, у тому числі разом із земельними ділянками наказую:

1. Затвердити план-графік очікуваного надходження у 2015 році грошових коштів від продажу об'єктів приватизації державної власності груп А, Д та Ж, у тому числі разом із земельними ділянками (додається).

2. Регіональним відділенням Фонду державного майна України щомісячно до 03 числа місяця, наступного за звітним, інформувати Управління продажу об'єктів малої приватизації та ЄМК Фонду державного майна України про хід приватизації об'єктів державної власності (додатки 1, 2, 3, 4, 5).

3. Персональну відповідальність за виконання цього наказу покласти на начальників регіональних відділень Фонду державного майна України та начальника Управління продажу об'єктів малої приватизації та ЄМК Фонду державного майна України.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Опрос