Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана переходных научных и научно-технических работ Минэнергоугля в сфере топливно-энергетического комплекса на 2015 год

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
План, Приказ от 12.05.2015 № 275

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 12 травня 2015 року N 275

Про затвердження Плану перехідних наукових та науково-технічних робіт Міненерговугілля у сфері паливно-енергетичного комплексу на 2015 рік

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25.08.2004 N 1084 "Про затвердження Порядку формування і виконання замовлення на проведення наукових досліджень і розробок, проектних та конструкторських робіт за рахунок коштів державного бюджету" та з метою ефективного використання коштів державного бюджету у 2015 році на виконання наукових досліджень і робіт за бюджетною програмою КПКВК 1101030 "Прикладні наукові та науково-технічні розробки, виконання робіт за державними цільовими програмами і державним замовленням у сфері паливно-енергетичного комплексу й вугільної промисловості" наказую:

1. Затвердити План перехідних наукових та науково-технічних робіт Міністерства енергетики та вугільної промисловості України у сфері паливно-енергетичного комплексу на 2015 рік (далі - План), що додається.

2. Управлінню стратегії розвитку ПЕК та інвестиційної політики (Кушніров В. А.), Управлінню з питань функціонування та реформування електроенергетичного сектору (Огньов А. В.), Управлінню фізичного захисту, промислової безпеки та охорони праці (Ященко І. О.) забезпечити відповідне супроводження виконання робіт, зазначених у Плані.

Опрос