Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении комплексных мер по улучшению состояния охраны труда, пожарной безопасности и безопасности дорожного движения на ведомственном транспорте

Государственное агентство автомобильных дорог Украины
Приказ от 26.03.2015 № 64

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 26 березня 2015 року N 64

Про затвердження комплексних заходів з поліпшення стану охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху на відомчому транспорті

З метою виконання вимог Закону України "Про затвердження Загальнодержавної соціальної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2014 - 2018 роки" та підвищення рівня культури безпеки праці, запобігання виникненню ризиків виробничого травматизму, професійних захворювань та аварій, формування відповідального ставлення працівників до особистої безпеки та безпеки оточуючих у дорожніх підприємствах та організаціях, які належать до сфери управління Укравтодору, наказую:

1. Затвердити Комплексні заходи з поліпшення стану охорони праці, пожежної безпеки та безпеки дорожнього руху на відомчому транспорті у дорожніх підприємствах та організаціях, які належать до сфери управління Укравтодору.

2. Керівникам підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Укравтодору, забезпечити виконання заходів у встановленні терміни. Інформацію про хід виконання заходів подавати Укравтодору щоквартально разом з Аналітичною довідкою про роботу служб охорони праці.

3. Головному спеціалісту з охорони праці Укравтодору забезпечити проведення аналізу стану охорони праці з вжиттям відповідних заходів щодо запобігання нещасним випадкам та поліпшення роботи з цих питань.

Опрос