Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе во внесении в Государственный реестр финансовых учреждений информации об обособленном подразделении ПОЛНОГО ОБЩЕСТВА "ЛОМБАРД "ЕКСПРЕС-КРЕДИТ" ОБЩЕСТВА С ОГРАНИЧЕННОЙ ОТВЕТСТВЕННОСТЬЮ "КАРНЕОЛ ПЛЮС" І КОМПАНІЯ"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере рынков финансовых услуг
Распоряжение от 16.04.2015 № 718

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 16.04.2015 р. N 718

Про відмову у внесенні до Державного реєстру фінансових установ інформації про відокремлений підрозділ ПОВНОГО ТОВАРИСТВА "ЛОМБАРД "ЕКСПРЕС-КРЕДИТ" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАРНЕОЛ ПЛЮС" І КОМПАНІЯ"

За результатами розгляду заяви ПОВНОГО ТОВАРИСТВА "ЛОМБАРД "ЕКСПРЕС-КРЕДИТ" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАРНЕОЛ ПЛЮС" І КОМПАНІЯ" для внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про відокремлений підрозділ (вх. від 01.04.2015 N 1107/Лб) і доданих документів, відповідно до пункту 2 частини першої статті 28 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", підпункту 9 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1070, на підставі пункту 5 розділу XVI Положення про Державний реєстр фінансових установ, затвердженого розпорядженням Держфінпослуг від 28.08.2003 N 41, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 11.09.2003 за N 797/8118 (далі - Положення N 41), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Відмовити ПОВНОМУ ТОВАРИСТВУ "ЛОМБАРД "ЕКСПРЕС-КРЕДИТ" ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАРНЕОЛ ПЛЮС" І КОМПАНІЯ" (місцезнаходження: 41600, Сумська обл., м. Конотоп, вул. Братів Радченків, буд. 68; код за ЄДРПОУ 37052007) (далі - Товариство) у внесенні до Державного реєстру фінансових установ інформації про ВІДДІЛЕННЯ N 3 ПТ "ЛОМБАРД "ЕКСПРЕС-КРЕДИТ" ТОВ "КАРНЕОЛ ПЛЮС" І КОМПАНІЯ" (місцезнаходження: 41500, Сумська обл., м. Путивль, вул. Кірова, буд. 71) у зв'язку з наявністю недостовірної інформації в документах, а саме: інформація щодо переліку видів фінансових послуг, що планує надавати фінансова установа через Відділення N 3 Товариства, що вказана в пункті 4.1 Розділу 4 Положення про Відділення N 3 Товариства (надання фінансових послуг за рахунок власних коштів; надання фінансових послуг за рахунок залучених коштів), не відповідає переліку видів фінансових послуг, що планує надавати фінансова установа через Відділення N 3 Товариства, зазначеному в реєстраційній картці відокремленого підрозділу юридичної особи (надання фінансових послуг за рахунок власних коштів).

Опрос