Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О распределении полномочий между Министром энергетики и угольной промышленности, первым заместителем, заместителем Министра - руководителем аппарата и заместителями Министра

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 20.04.2015 № 244
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 20 квітня 2015 року N 244

Про розподіл повноважень між Міністром енергетики та вугільної промисловості, першим заступником, заступником Міністра - керівником апарату та заступниками Міністра

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 4 вересня 2015 року N 572

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
 від 23 травня 2016 року N 312)

(Наказом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України від 12 лютого 2016 року N 71 передбачено зміни до додатка 1, затвердженого цим наказом)

Відповідно до Закону України "Про центральні органи виконавчої влади", з метою підвищення рівня організації роботи і персональної відповідальності за виконання завдань, передбачених Положенням про Міністерство енергетики та вугільної промисловості, наказую:

1. Розподілити повноваження між Міністром енергетики та вугільної промисловості (далі - Міністр), першим заступником, заступником Міністра - керівником апарату та заступниками Міністра згідно з додатком 1.

2. Установити, що у разі відсутності Міністра його повноваження здійснює один із заступників Міністра, визначений окремим наказом, крім:

визначення політичних пріоритетів і стратегічних напрямів роботи Міністерства;

Опрос