Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О проведении конкурсного отбора руководителей субъектов хозяйствования, относящихся к сфере управления Государственного агентства лесных ресурсов Украины

Государственное агентство лесных ресурсов Украины
Порядок, Приказ от 23.03.2015 № 170-к

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 23 березня 2015 року N 170-к

Про проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання, що належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України

Відповідно до статті 6 Закону України "Про управління об'єктами державної власності", статті 21 Кодексу законів про працю України, Положення про Державне агентство лісових ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.10.2014 N 521, та постанови Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 N 777 "Про проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки", з метою забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері управління об'єктами державної власності, що належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України (далі - Держлісагентство), наказую:

1. Призначення керівників суб'єктів господарювання (підприємств, установ та організацій), що належать до сфери управління Держлісагентства, здійснювати виключно за результатами конкурсного відбору.

2. Затвердити Порядок проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання (підприємств, установ та організацій), що належать до сфери управління Державного агентства лісових ресурсів України, згідно з додатком.

3. Начальнику Київського обласного та по м. Києву управління лісового та мисливського господарства, начальникам обласних управлінь лісового та мисливського господарства, директору Українського Ордена "Знак Пошани" науково-дослідного інституту лісового господарства і агролісомеліорації ім. Г. М. Висоцького та генеральному директору Українського державного проектного лісовпорядного виробничого об'єднання в межах Порядку, затвердженого цим наказом, відповідних Положень про територіальний орган і Статутів інституту та об'єднання, забезпечити проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання (підприємств, установ та організацій), координацію діяльності яких вони здійснюють, з послідуючим наданням документів щодо переможців конкурсу відділу кадрів Управління кадрового забезпечення, організаційної роботи та міжнародних відносин Держлісагентства.

4. Керівникам суб'єктів господарювання (підприємств, установ та організацій), що належать до сфери управління Держлісагентства забезпечити приведення власних нормативно-правових актів і статутів у відповідність із постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 N 777 "Про проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки".

5. Начальникам Економічного управління (Писарева Т. С.) та Відділу бухгалтерського обліку та звітності (Байраківська Г. Б.) щоквартально забезпечити подання Міністерству економічного розвитку і торгівлі України звіт про призначення керівників суб'єктів господарювання (підприємств, установ та організацій), що належать до сфери управління Держлісагентства, згідно із затвердженою ним формою.

6. Начальнику Управління кадрового забезпечення, організаційної роботи та міжнародних відносин (Святецька А. В.):

6.1. Забезпечити проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання (підприємств, установ та організацій), які безпосередньо підпорядковуються Держлісагентству, відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору керівників суб'єктів господарювання державного сектору економіки, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 N 777.

Опрос