Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Методических рекомендаций по подготовке населения к действиям в условиях угрозы или совершения террористического акта

Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям
Методические рекомендации, Приказ от 23.03.2015 № 167

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 23 березня 2015 року N 167

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження Методичних рекомендацій щодо підготовки населення до дій в умовах загрози або вчинення терористичного акту

Відповідно до Закону України "Про боротьбу з тероризмом", Положення про Державну службу України з надзвичайних ситуацій, затвердженого Указом Президента України від 16 січня 2013 р. N 20, та з метою підготовки населення до дій у разі отримання інформації про загрозу або вчинення терористичного акту, виявлення підозрілих предметів і виникнення надзвичайних ситуацій на об'єктах інфраструктури, місцях з масовим перебуванням людей наказую:

1. Затвердити Методичні рекомендації щодо підготовки населення до дій в умовах загрози або вчинення терористичного акту (далі - Методичні рекомендації), що додаються.

2. Керівникам головних управлінь (управлінь) ДСНС України в областях та місті Київ, навчальних закладів цивільного захисту, навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в областях та місті Київ організувати доведення положень Методичних рекомендацій під час проведення просвітницьких і навчально-практичних заходів з метою підготовки населення до дій в умовах загрози або вчинення терористичного акту.

3. Керівникам Управління взаємодії із засобами масової інформації та комунікацій з громадськістю, головних управлінь (управлінь) ДСНС України в областях та місті Київ забезпечити висвітлення Методичних рекомендацій у засобах масової інформації.

Опрос