Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об определении координатора и утверждении перечня уполномоченных лиц от украинской стороны в рамках введения "Механизма раннего предупреждения" между Украиной и ЕС

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Перечень, Приказ от 31.03.2015 № 192

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 березня 2015 року N 192

Про визначення координатора та затвердження переліку уповноважених осіб від української сторони у рамках запровадження "Механізму раннього попередження" між Україною та ЄС

З метою виконання п. 178 Плану заходів з імплементації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, на 2014 - 2017 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 року N 847-р "Про імплементацію Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони", наказую:

1. Визначити координатором від української сторони у рамках запровадження "Механізму раннього попередження" між Україною та ЄС Діденка Ігоря Миколайовича, заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України.

2. Затвердити перелік уповноважених осіб від української сторони у рамках запровадження "Механізму раннього попередження" між Україною та ЄС у складі, що додається.

Опрос