Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О создании рабочей группы по пересмотру положений Методики определения удельных производственно-технологических расходов природного газа при его транспортировке по газораспределительным сетям

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Приказ от 13.03.2015 № 150

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 березня 2015 року N 150

Про створення робочої групи з перегляду положень Методики визначення питомих виробничо-технологічних витрат природного газу під час його транспортування газорозподільними мережами

Відповідно до статті 20 Закону України "Про енергозбереження", пункту 17 Загального положення про порядок нормування питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів у суспільному виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 1997 року N 786 "Про порядок нормування питомих витрат паливно-енергетичних ресурсів у суспільному виробництві", та з метою раціонального використання та запровадження економічних механізмів стимулювання енергозбереження наказую:

1. Створити робочу групу з перегляду положень Методики визначення питомих виробничо-технологічних витрат природного газу під час його транспортування газорозподільними мережами (далі - Робоча група) та затвердити її склад, що додається.

2. Робочій групі переглянути положення Методики визначення питомих виробничо-технологічних витрат природного газу під час його транспортування газорозподільними мережами, затвердженої наказом Міністерства палива та енергетики України від 30 травня 2003 року N 264, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 09 липня 2003 року за N 571/7892 (далі - Методика), та підготувати проект змін до неї у термін до 15 квітня 2015 року.

3. Управлінню з питань нафтогазової політики забезпечити супровід погодження проекту змін до Методики заінтересованими державними органами та подання в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

Опрос