Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об образовании Рабочей группы по разработке проекта Закона Украины "О внутреннем водном транспорте"

Министерство инфраструктуры Украины
Приказ от 25.03.2015 № 105

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 25 березня 2015 року N 105

Про утворення Робочої групи з розробки проекту Закону України "Про внутрішній водний транспорт"

З метою формування державної політики в галузі річкового транспорту, спрямованої на розвиток судноплавства внутрішніми водними шляхами, та відповідно до Положення про Міністерство інфраструктури України, затвердженого Указом Президента України від 12.05.2011 N 581, наказую:

1. Утворити Робочу групу з розробки проекту Закону України "Про внутрішній водний транспорт" (далі - Робоча група) у складі згідно з додатком.

2. Робочій групі здійснити аналіз проблемних питань, що стримують розвиток перевезень річковим транспортом, забезпечити розробку проектів нормативно-правових актів у галузі річкового транспорту, спрямованих на розвиток судноплавства внутрішніми водними шляхами, в тому числі проекту Закону України "Про внутрішній водний транспорт".

3. Робочій групі, у разі потреби, залучати до роботи спеціалістів центральних і місцевих органів виконавчої влади (за згодою їх керівників), органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій, вчених, представників інститутів громадянського суспільства в установленому порядку.

4. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства інфраструктури України від 16.03.2012 N 167 "Про утворення Робочої групи з питань розвитку перевезень річковим транспортом".

Опрос