Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно оплаты труда председателя совета и его заместителей

Министерство социальной политики Украины
Письмо от 30.01.2015 № 85/13/84-15

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 30.01.2015 р. N 85/13/84-15

Щодо оплати праці голови ради та його заступників

Департамент заробітної плати та умов праці розглянув лист про надання роз'яснення щодо оплати праці голови ради, його заступників до затвердження відповідного рішення ради і в межах компетенції повідомляє.

Згідно із статтею 1 Закону України "Про оплату праці" заробітна плата - це винагорода, обчислена, як правило, у грошовому виразі, яку за трудовим договором власник або уповноважений ним орган виплачує працівникові за виконану ним роботу.

Умови оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування визначаються згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 р. N 268 "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів", а посадові оклади - згідно з додатками 48 - 54 і 57 до цієї постанови.

Посадові оклади посадових осіб місцевого самоврядування установлюються залежно від складності та рівня відповідальності виконуваних службових обов'язків. Надбавка за ранг установлюється відповідно до рангу, присвоєного посадовій особі місцевого самоврядування. Надбавка за стаж служби в органах місцевого самоврядування виплачується залежно від стажу такої служби або державної служби.

Опрос