Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об индексации стипендий

Министерство социальной политики Украины
Письмо от 05.02.2015 № 02/49

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 05.02.2015 р. N 02/49

Про індексацію стипендій

Міністерство соціальної політики України розглянуло лист <...> щодо індексації стипендій, надісланий на адресу Міністерства юстиції України, і повідомляє.

Пунктом 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.07.2003 N 1078 (із змінами) (далі - Порядок), визначено, що базовим місяцем при обчисленні індексу споживчих цін для проведення індексації стипендії вважається місяць, в якому відбувається підвищення розміру стипендії.

Пунктом 101 зазначеного Порядку передбачено, що обчислення індексу споживчих цін для проведення індексації стипендії здійснюється починаючи з місяця, в якому її призначено. У разі коли особа не отримала стипендію або втратила право на її призначення, а в подальшому стипендія їй була знову або вперше призначена (за результатами наступного семестрового контролю, у зв'язку з переведенням на навчання за державним замовленням, появою підстав для призначення на навчання за державним замовленням, появою підстав для призначення соціальної стипендії, поновлення на навчання тощо), обчислення індексу споживчих цін здійснюється з місяця призначення стипендії.

Опрос