Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об индексации и выплате надбавки за престижность педагогическим работникам

Министерство социальной политики Украины
Письмо от 02.04.2015 № 4744/0/14-15/13

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 02.04.2015 р. N 4744/0/14-15/13

Про індексацію та виплату надбавки за престижність педагогічним працівникам

Міністерство соціальної політики України розглянуло листи <...> щодо роз'яснення стосовно порядку нарахування та черговості виплати надбавки за престижність та індексації педагогічним працівникам і в межах компетенції повідомляє.

Відповідно до статті 5 Закону України від 03.07.91 N 1282-XII "Про індексацію грошових доходів населення" (із змінами) проведення індексації грошових доходів населення здійснюється у межах фінансових ресурсів бюджетів усіх рівнів, бюджету Пенсійного фонду України та бюджетів інших фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування на відповідний рік.

Відповідно до статті 18 Закону України від 05.10.2000 N 2017-III "Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії" індексації доходів населення з метою підтримання достатнього життєвого рівня громадян та купівельної спроможності їх грошових доходів в умовах зростання цін є однією з державних соціальних гарантій.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос