Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии информационного пространства Днепропетровской области

Государственный комитет телевидения и радиовещания
Решение от 24.03.2015 № 3/6
редакция действует с 26.03.2015

КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 24 березня 2015 року N 3/6

Про стан інформаційного простору Дніпропетровської області

Рішення введено в дію
 наказом Державного комітету телебачення і радіомовлення України
 від 26 березня 2015 року N 58

Заслухавши інформацію доповідачів, колегія відзначає, що інформаційний простір Дніпропетровської області характеризується достатньо широким спектром аудіовізуальних та друкованих засобів масової інформації, видавництв і видавничих організацій, підприємств поліграфії та книгорозповсюдження. У регіоні створено належні умови для вільного та безперешкодного функціонування суб'єктів інформаційних відносин та професійної діяльності журналістів.

Враховуючи важливість інформаційної складової в діяльності місцевої влади, реалізується комплексна Програма економічної підтримки районних, міських та міськрайонних газет, районного, міського, міськрайонного телерадіомовлення Дніпропетровської області на 2007 - 2015 роки.

Телебачення і радіомовлення

На території Дніпропетровської області працюють 63 місцеві та регіональні телерадіоорганізації та 24 радіоорганізації. У цифровому стандарті транслюються програми 32 мовників (29 загальнонаціональних та 3 місцевих).

З 2 вересня 2011 року Дніпропетровська обласна державна телерадіокомпанія здійснює телевізійне мовлення у цифровому форматі в системі багатоканальної мережі МХ-5 у стандарті DVB-T2 (VPEG-4) за допомогою передавачів цифрового мовлення, розташованих у м. Вільногірськ, с. Дмухайлівка, м. Дніпропетровськ, м. Жовті Води, с. Могилев, м. Кривий Ріг, м. Нікополь, м. Орджонікідзе, с. Орли, м. Павлоград, м. Перещепине, с. Миколаївка. Охоплення сигналом складає 90 % населення області.

В області реалізовувалася програма забезпечення пільгових категорій населення засобами прийому цифрового телерадіомовлення.

Опрос