Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Разъяснения относительно заполнения формы государственного статистического наблюдения N 31-вод (квартальная) "Отчет о перевозке грузов и пассажиров водным транспортом"

Государственная служба статистики Украины
Разъяснение от 30.10.2014 № 17.4-12/42

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 30.10.2014 N 17.4-12/42

Роз'яснення щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 31-вод (квартальна) "Звіт про перевезення вантажів і пасажирів водним транспортом"

I. Загальні положення

Ці Роз'яснення містять інформацію щодо показників форми державного статистичного спостереження N 31-вод (квартальна) "Звіт про перевезення вантажів і пасажирів водним транспортом" (далі - форма).

Форма охоплює дані за квартал. Форма включає дані щодо відліку часу з 00 годин першого числа до 24 години останнього числа звітного кварталу за місцевим часом у територіальних водах України, за межами України відповідно до часу тієї країни, де працює судно.

Джерелами даних форми є дані з моменту відправлення вантажів і пасажирів, зафіксованого у вахтовому журналі часом фактичного виходу судна з вантажем (пасажирами) від причалу або часом зняття з якоря і виходу в рейс судна, що знаходиться на внутрішньому або зовнішньому рейді, без затримки в акваторії та на рейді порту; з моменту виходу завантаженого судна на внутрішній або зовнішній рейд порту і там знаходження в простої за будь-якої причини, зафіксованого датою дійсного відходу в рейс із рейду. Показник обсягу перевезень вантажів містить дані за той місяць, коли судно фактично вийшло в рейс із вантажем, завантаженим на судно до 24-00 годин останнього числа звітного місяця, та судно знялося з якоря після цього строку.

Показники форми відображені в числах з одним десятковим знаком після коми.

Опрос