Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер Министерства аграрной политики и продовольствия Украины по вопросам проведения комплекса весенне-полевых работ в 2015 году

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
План, Приказ от 16.03.2015 № 97

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 березня 2015 року N 97

Про затвердження плану заходів Міністерства аграрної політики та продовольства України з питань проведення комплексу весняно-польових робіт у 2015 році

Керуючись пунктом 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року N 500, та з метою забезпечення продовольчої безпеки держави, недопущення спаду виробництва зерна, проведення в оптимальні строки та в повному обсязі комплексу весняно-польових робіт у 2015 році наказую:

1. Затвердити план заходів Міністерства аграрної політики та продовольства України з питань проведення комплексу весняно-польових робіт у 2015 році (далі - план заходів), що додається.

2. Керівникам департаментів агропромислового розвитку обласних державних адміністрацій, керівникам самостійних структурних підрозділів Мінагрополітики України забезпечити виконання плану заходів.

3. Інформацію про виконання плану заходів подавати у встановлені терміни до Департаменту землеробства та технічної політики в АПК.

Опрос