Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приказ Министерства аграрной политики и продовольствия Украины от 15 января 2015 года N 12

Министерство аграрной политики и продовольствия Украины
Приказ от 13.03.2015 № 87
Утратил силу

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ ТА ПРОДОВОЛЬСТВА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 13 березня 2015 року N 87

Про внесення змін до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 15 січня 2015 року N 12

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 15 січня 2015 року N 12
згідно з
 наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 24 червня 2015 року N 239)

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство аграрної політики та продовольства України, затвердженого Указом Президента України від 23 квітня 2011 року N 500, наказую:

1. Внести зміни до пункту 1 наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 15 січня 2015 року N 12 "Про утворення комісії з проведення конкурсного відбору керівників державних суб'єктів господарювання, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України", виклавши його у такій редакції:

"1. Утворити комісію з проведення конкурсного відбору керівників державних підприємств "Племінний завод "Плосківський", "Дитячий оздоровчий центр "Дніпро", "Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу", "Конярство України", "Спецагро", "Ніжинський комбінат хлібопродуктів", "Луцький комбінат хлібопродуктів N 2", "Київська обласна коконосушарка", "Іскра" та державного підприємства - Шовкорадгосп "Баришівський", що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України (далі - Комісія), у складі згідно з додатком".

2. Внести зміни до складу комісії з проведення конкурсного відбору керівників державних суб'єктів господарювання, що належать до сфери управління Міністерства аграрної політики та продовольства України, утвореної наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 15 січня 2015 року N 12, виклавши його у новій редакції, що додається.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос