Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об отказе во внесении в Государственный реестр финансовых учреждений информации об обособленном подразделении ЧАСТНОГО АКЦИОНЕРНОГО ОБЩЕСТВА "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "АХА СТРАХУВАННЯ"

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере рынков финансовых услуг
Распоряжение от 03.03.2015 № 404

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 03.03.2015 р. N 404

Про відмову у внесенні до Державного реєстру фінансових установ інформації про відокремлений підрозділ ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "АХА СТРАХУВАННЯ"

За результатами розгляду заяви ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "АХА СТРАХУВАННЯ" для внесення до Державного реєстру фінансових установ інформації про відокремлений підрозділ (вх. від 17.02.2015 N 1094/СК) і доданих документів, відповідно до пункту 2 частини першої статті 28 Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", підпункту 9 пункту 4 Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 N 1070/2011, на підставі пункту 7 розділу V Положення про Державний реєстр фінансових установ, затвердженого розпорядженням Держфінпослуг від 28.08.2003 N 41, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 11.09.2003 за N 797/8118, зі змінами і доповненнями в редакції від 28.11.2013 N 4368 (далі - Положення N 41), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, постановила:

1. Відмовити ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ "СТРАХОВА КОМПАНІЯ "АХА СТРАХУВАННЯ" (місцезнаходження: 04070, м. Київ, вул. Іллінська, буд. 8; код за ЄДРПОУ 20474912) (далі - Товариство) у внесенні до Державного реєстру фінансових установ інформації про Дирекцію по роботі з корпоративними клієнтами АТ "СК "АХА Страхування" (місцезнаходження: 04116, м. Київ, вул. Довнар-Запольського, буд. 4, оф. 35) у зв'язку з невідповідністю поданих документів, що додаються до заяви, вимогам Положення N 41, а саме: довідка за підписом керівника заявника про відсутність у директора Дирекції по роботі з корпоративними клієнтами АТ "СК "АХА Страхування" непогашеної або незнятої в установленому законом порядку судимості за умисні злочини, злочини у сфері господарської та службової діяльності, а також про те, що він протягом останніх п'яти років не був керівником, фінансовим директором або головним бухгалтером фінансової установи, визнаної банкрутом, підданої процедурі примусової ліквідації, або до якої було застосовано захід впливу відповідним органом, який здійснює регулювання ринків фінансових послуг, у вигляді відсторонення керівництва від управління фінансовою установою та призначення тимчасової адміністрації не містить згоди керівника відокремленого підрозділу на перевірку вищезазначеної інформації у відповідних органах державної влади, що не відповідає вимогам підпункту 5 пункту 3 розділу XVI Положення N 41.

Опрос