Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении плана мер по разработке и внедрению в хозяйственных обществах и государственных предприятиях, управление которыми осуществляет Фонд государственного имущества Украины, антикоррупционной программы

Фонд государственного имущества
План, Приказ от 16.03.2015 № 326

ФОНД ДЕРЖАВНОГО МАЙНА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 16 березня 2015 року N 326

Про затвердження плану заходів щодо розробки та запровадження у господарських товариствах та державних підприємствах, управління якими здійснює Фонд державного майна України, антикорупційної програми

Відповідно до статей 61, 62 Закону України від 14 жовтня 2014 року N 1700-VII "Про запобігання корупції", з метою вжиття заходів, які є необхідними для запобігання та протидії корупції у діяльності господарських товариств та державних підприємств, управління якими здійснює Фонд державного майна України, наказую:

1. Затвердити План заходів щодо розробки та запровадження у господарських товариствах та державних підприємствах, управління якими здійснює Фонд державного майна України, антикорупційної програми, що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів в межах компетенції забезпечити виконання Плану заходів, зазначеного в пункті 1 цього наказу, у визначені строки.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Фонду державного майна України відповідно до розподілу функціональних обов'язків.

Опрос