Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О комитете по конкурсным торгам для реализации мероприятий, поддерживаемых Многосторонним трастовым фондом Инициативы прозрачности добывающих отраслей Международного банка реконструкции и развития

Министерство энергетики и угольной промышленности Украины
Положение, Приказ от 18.02.2015 № 98
редакция действует с 16.02.2016

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 18 лютого 2015 року N 98

Про комітет з конкурсних торгів для реалізації заходів, що підтримуються Багатостороннім трастовим фондом Ініціативи прозорості видобувних галузей Міжнародного банку реконструкції та розвитку

Із змінами і доповненнями, внесеними
 
наказами Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
 від 12 червня 2015 року N 367
,
 від 2 грудня 2015 року N 774
,
 від 16 лютого 2016 року N 79

Відповідно та частини другої статті 6 Закону України "Про здійснення державних закупівель", постанови Кабінету Міністрів України від 30.09.2009 N 1098 "Про приєднання України до Ініціативи щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях", пункту 8 заходів з реалізації Плану дій із впровадження Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" у 2014 - 2015 роках, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 N 1176-р, та з метою організації роботи щодо здійснення заходів із залучення та використання коштів Багатостороннього трастового фонду Ініціативи прозорості видобувних галузей Міжнародного банку реконструкції та розвитку на фінансування заходів з імплементації в Україні Ініціативи прозорості видобувних галузей наказую:

1. Визначити заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості України Діденка Ігоря Миколайовича координатором міжнародної технічної допомоги Багатостороннього трастового фонду Ініціативи прозорості видобувних галузей Міжнародного банку реконструкції та розвитку на фінансування заходів з імплементації в Україні Ініціативи прозорості видобувних галузей.

2. Затвердити Положення комітету з конкурсних торгів для реалізації заходів з імплементації в Україні Ініціативи прозорості видобувних галузей, що підтримуються Багатостороннім трастовим фондом Ініціативи прозорості видобувних галузей Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

3. Затвердити склад комітету з конкурсних торгів для реалізації заходів з імплементації в Україні Ініціативи прозорості видобувних галузей, що підтримуються Багатостороннім трастовим фондом Ініціативи прозорості видобувних галузей Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

4. Заступнику Міністра Діденку І. М. забезпечувати організацію, нагляд і контроль за роботою з підготовки та реалізації заходів з імплементації в Україні Ініціативи прозорості видобувних галузей.

Опрос