Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О состоянии информационного пространства Ивано-Франковской области

Государственный комитет телевидения и радиовещания
Решение от 24.02.2015 № 2/2
редакция действует с 27.02.2015

КОЛЕГІЯ ДЕРЖАВНОГО КОМІТЕТУ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 24 лютого 2015 року N 2/2

Про стан інформаційного простору Івано-Франківської області

Рішення введено в дію
 наказом Державного комітету телебачення і радіомовлення України
 від 27 лютого 2015 року N 35

Заслухавши інформацію доповідачів, колегія відзначає, що інформаційний простір Івано-Франківської області характеризується достатньо широким спектром електронних та друкованих засобів масової інформації, видавництв і видавничих організацій, підприємств поліграфії та книгорозповсюдження. У регіоні створено належні умови для вільного та безперешкодного функціонування суб'єктів інформаційних відносин та професійної діяльності журналістів.

Враховуючи важливість інформаційної складової у діяльності місцевої влади, запроваджена та діє Програма розвитку місцевого самоврядування в Івано-Франківській області на 2011 - 2015 роки (підпрограма "Висвітлення роботи обласної ради та органів місцевого самоврядування в засобах масової інформації"), регіональна цільова Програма підтримки книговидання на 2011 - 2015 роки, Програма захисту і розвитку української мови на 2013 - 2015 роки. На реалізацію заходів зазначених програм у 2014 році з обласного бюджету було виділено 1,7 млн. грн. У 2015 році фінансування передбачено на такому ж рівні.

Телебачення і радіомовлення

На території області зареєстровано 36 юридичних осіб, які мають ліцензії Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення. З них: 11 ліцензій на аналогове (ефірне телемовлення), 4 ліцензії на ведення власного мовлення в кабельних мережах, 18 ліцензій провайдерів програмної послуги, 3 ліцензії на цифрове мовлення (DVB-T2). У цілому вони володіють 51-єю ліцензією Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

У цифровому стандарті транслюються програми 32-х мовників (29 загальнонаціональних та 3 місцеві).

Усі без винятку телерадіоорганізації на території області ведуть власне мовлення винятково державною мовою.

В області здійснено низку заходів щодо розвитку цифрового мовлення.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос