Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Относительно определения размера временного коэффициента рентабельности горнодобывающего предприятия

Государственная комиссия по запасам полезных ископаемых
Письмо от 02.02.2015 № 46/07

ДЕРЖАВНА КОМІСІЯ УКРАЇНИ ПО ЗАПАСАХ КОРИСНИХ КОПАЛИН

ЛИСТ

від 02.02.2015 р. N 46/07

На лист Державної фіскальної служби України від 23.01.2015 N 1491/5/99-99-15-04-01-16 щодо визначення розміру тимчасового (до проведення державної експертизи матеріалів геолого-економічного вивчення запасів корисних копалин) коефіцієнта рентабельності гірничодобувного підприємства (Крмпе) для застосування платниками при обчисленні податкових зобов'язань у 2015 році на ділянках надр, де провадиться господарська діяльність з видобування корисних копалин, але геолого-економічна оцінка запасів корисних копалин з належним визначенням цього коефіцієнта ще не виконана, повідомляємо наступне.

Пунктом 27 Класифікації запасів і ресурсів корисних копалин державного фонду надр, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 05.05.97 р. N 432, встановлено, що "Умовно балансові та позабалансові запаси, що залучаються до розробки, переводяться до балансових". Відповідно, запаси корисних копалин, що рентабельно розробляються на ділянках надр, де геолого-економічна оцінка ще не виконана, належить розглядати як балансові видобувні запаси.

Ознакою балансових видобувних запасів корисних копалин, визначеною абзацом 6-м пункту 3-го цієї Класифікації, є рентабельність виробничої діяльності гірничодобувного підприємства з їхньої розробки, яка перевищує ставку рефінансування НБУ.

Опрос