Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Разъяснения относительно показателей формы государственного статистического наблюдения N 10-зез (квартальная) "Отчет о прямых иностранных инвестициях"

Государственная служба статистики Украины
Разъяснение от 03.10.2014 № 17.4-12/30
Утратил силу

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 03.10.2014 р. N 17.4-12/30

Роз'яснення щодо показників форми державного статистичного спостереження N 10-зез (квартальна) "Звіт про прямі іноземні інвестиції"

Роз'яснення є недійсними з 1 квітня 2019 року
(у зв'язку із затвердженням
роз'яснень Державної служби статистики України
 від 9 липня 2018 року N 17.4-12/19)

I. Загальні положення

1.1. Форма державного статистичного спостереження N 10-зез "Звіт про прямі іноземні інвестиції" (далі - форма) містить показники щодо обсягів та руху прямих іноземних інвестицій підприємства-резидента. Дані обстеження використовуються для складання платіжного балансу країни та визначення міжнародної інвестиційної позиції, відстеження змін прав власності між резидентами та нерезидентами.

1.2. Форма уключає дані щодо підприємства-резидента, яке має не менше 10 відсотків іноземних інвестицій у загальному обсязі статутного капіталу або не менше 10 відсотків голосів в його управлінні (за кожним окремим нерезидентом (інвестором), а не у підсумку, з урахуванням даних щодо всіх відокремлених та структурних підрозділів респондента), отриманих за рахунок створення або придбання підприємства (його нерухомого чи рухомого майна, нематеріальних активів, акцій та інших цінних паперів, що дають право участі в капіталі); яке отримало пряму іноземну інвестицію в рамках укладення концесійного договору та/або договору (контракту) про спільну інвестиційну діяльність.

1.3. За філією або представництвом, що належить нерезиденту, форма уключає інформацію щодо вартості будинків, споруд та обладнання.

1.4. Форма містить дані за операціями з інвестиціями зовнішньоекономічної діяльності у валюті здійснення інвестиції, включаючи національну, в тисячах одиниць валюти з одним десятковим знаком окремо за кожною валютою та країною іноземного інвестора (інвесторів). У випадку одержання підприємством-резидентом інвестицій більше ніж від трьох країн-інвесторів або більше ніж у трьох валютах форма уміщує кілька бланків.

1.5. Якщо інвестиції здійснено двома або більше суб'єктами з однієї й тієї самої країни та в одній валюті, то форма містить сумарні дані щодо цієї країни як суму в одній графі.

1.6. Форма відображає дані як за первинними операціями з унесення капіталу, так і за усіма наступними операціями між підприємством-резидентом та інвестором-нерезидентом.

Опрос