Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Разъяснения относительно показателей формы государственного статистического наблюдения N 1-ІП (квартальная) "Отчет предприятия о реализации инвестиционного проекта в специальной (свободной) экономической зоне или на территории приоритетного развития"

Государственная служба статистики Украины
Разъяснение от 07.08.2014 № 18.1-12/25

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 07.08.2014 р. N 18.1-12/25

Роз'яснення щодо показників форми державного статистичного спостереження N 1-ІП (квартальна) "Звіт підприємства про реалізацію інвестиційного проекту в спеціальній (вільній) економічній зоні або на території пріоритетного розвитку"

Загальні положення

Державне статистичне спостереження за формою N 1-ІП "Звіт підприємства про реалізацію інвестиційного проекту в спеціальній (вільній) економічній зоні або на території пріоритетного розвитку" запроваджено на виконання пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України від 24 вересня 1999 року N 1756 "Про заходи щодо створення та функціонування спеціальних (вільних) економічних зон і територій із спеціальним режимом інвестиційної діяльності".

Ці Роз'яснення містять інформацію щодо показників та змісту форми державного статистичного спостереження N 1-ІП "Звіт підприємства про реалізацію інвестиційного проекту в спеціальній (вільній) економічній зоні або на території пріоритетного розвитку" (далі - форма).

Форма відображає дані окремо щодо кожного інвестиційного проекту, який реалізовує підприємство. Усі показники форми включають підсумки реалізації інвестиційного проекту, а не загальної діяльності всього підприємства.

Форма охоплює дані щоквартально накопичувальним підсумком з початку реалізації проекту та з початку звітного року. Вартісні показники у формі відображені в числах з одним десятковим знаком після коми.

Опрос