Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О финансировании текущего среднего ремонта

Государственное агентство автомобильных дорог Украины
Перечень, Приказ от 22.12.2014 № 412

ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 22 грудня 2014 року N 412

Про фінансування поточного середнього ремонту

З метою ефективного та своєчасного використання коштів бюджетної програми 3111020 "Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування, в тому числі 200.000 тис. грн. на облаштування нерегульованих пішохідних переходів вітчизняними комплексними системами освітлення та позначення дорожніми знаками та розміткою", враховуючи звернення Служби автомобільних доріг у Вінницькій області від 18.12.2014 N 1281, наказую:

1. У межах лімітів, доведених Службі автомобільних доріг у Вінницькій області за бюджетною програмою 3111020, передбачити фінансування у сумі 5105,60995 тис. грн. для виконання робіт з поточного середнього ремонту на ділянках автомобільних доріг загального користування у Вінницькій області за рахунок зменшення поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання згідно додатку.

2. Департаменту фінансово-економічної роботи (Загорняк О. В.) та Департаменту розвитку доріг (Цепелєв С. Ю.), Управлінню експлуатаційного утримання доріг та безпеки руху (Федоренко О. В.) внести відповідні зміни до плану фінансування та виробничих планів.

3. Начальнику Служби автомобільних доріг у Вінницькій області (Алексєєв І. М.) забезпечити своєчасне та якісне виконання ремонтних робіт на зазначеному об'єкті.

Опрос