Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана мер на 2015 год по выполнению Национальной комиссией, осуществляющей государственное регулирование в сфере связи и информатизации, Программы деятельности Кабинета Министров Украины

Национальная комиссия; осуществляющая государственное регулирование в сфере связи и информатизации
План, Решение от 15.01.2015 № 22

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ'ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

від 15 січня 2015 року N 22

Про затвердження Плану заходів на 2015 рік з виконання Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, Програми діяльності Кабінету Міністрів України

Враховуючи пункт 2 протоколу N 7 засідання Кабінету Міністрів України від 11.12.2014, пункт 3 доручення Прем'єр-міністра України А. Яценюка від 17.12.2014 N 46387/0/1-14 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, вирішила:

1. Затвердити План заходів на 2015 рік з виконання Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації, Програми діяльності Кабінету Міністрів України (далі - План заходів), що додається.

2. Департаменту економічного аналізу в установленому порядку направити План заходів до Кабінету Міністрів України.

3. Департаменту забезпечення діяльності оприлюднити це рішення шляхом його розміщення на офіційній сторінці НКРЗІ в мережі Інтернет та опублікування в офіційному друкованому бюлетені.

Опрос