Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О реализации статей 7, 44, 46 и 47 Закона Украины "О безопасности и качестве пищевых продуктов" и статей 88 и 89 Закона Украины "О ветеринарной медицине"

Главный государственный инспектор ветеринарной медицины Украины
Программа, Перечень, Приказ от 06.01.2015 № 2

ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСПЕКТОР ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 січня 2015 року N 2

Про реалізацію статей 7, 44, 46 та 47 Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів" та статей 88 та 89 Закону України "Про ветеринарну медицину"

Керуючись Указом Президента України "Про затвердження Положення про Державну ветеринарну та фітосанітарну службу України", враховуючи вимоги рішення Комісії від 20 травня 1994 року N 94/360 ЄС про зменшену частоту фактичних перевірок партій певних продуктів з третіх країн відповідно до Директиви Ради 90/675/ЄЕС та з метою виконання вимог статей 7, 44, 46 та 47 Закону України "Про безпечність та якість харчових продуктів", статей 88 та 89 Закону України "Про ветеринарну медицину" наказую:

1. Затвердити рекомендовані Національною комісією України з Кодексу Аліментаріус та погоджені Головним державним санітарним лікарем України:

1.1. Перелік товарів, які становлять високий та низький ризик для здоров'я людей і тварин (додається).

2. Затвердити рекомендовані Національною комісією України з Кодексу Аліментаріус:

2.1. Спеціально визначений відсоток вантажів товарів, що представляють ризик для здоров'я людей і тварин та які підлягають обов'язковому державному розширеному ветеринарно-санітарному контролю згідно з програмою вибіркового ветеринарно-санітарного контролю за товарами, підконтрольними Державній ветеринарній та фітосанітарній службі України, що імпортуються (додається).

2.2. Програму стандартного та вибіркового розширеного ветеринарно-санітарного контролю товарів, підконтрольних Державній ветеринарній та фітосанітарній службі України, які становлять високий та низький ризик для здоров'я людей (додається).

3. Головним державним інспекторам ветеринарної медицини областей, міста Києва, регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті:

3.1. Забезпечити проведення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду за товарами, підконтрольними Державній ветеринарній та фітосанітарній службі України, відповідно до законодавства та цього наказу.

Опрос