Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Плана отбора главными управлениями (управлениями) ГСЧС Украины в областях, городе Киеве поступающих в высшие учебные заведения гражданской защиты в 2015 году

Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям
План, Перечень, Приказ, Отчет, Заявление от 29.12.2014 № 761
редакция действует с 08.05.2015

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

НАКАЗ

від 29 грудня 2014 року N 761

(з основної діяльності)

м. Київ

Про затвердження Плану відбору головними управліннями (управліннями) ДСНС України в областях, місті Київ вступників до вищих навчальних закладів цивільного захисту у 2015 році

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Державної служби України з надзвичайних ситуацій
 від 8 травня 2015 року N 245

З метою забезпечення потреби Державної служби України з надзвичайних ситуацій у кваліфікованих кадрах, належної організації роботи з відбору вступників до вищих навчальних закладів цивільного захисту, які здійснюють підготовку фахівців за рахунок державного замовлення для органів і підрозділів цивільного захисту, наказую:

1. Затвердити План відбору головними управліннями (управліннями) ДСНС України в областях, місті Київ вступників до вищих навчальних закладів цивільного захисту у 2015 році (далі - План), що додається.

2. Керівникам головних управлінь (управліннями) ДСНС України в областях, місті Київ, вищих навчальних закладів цивільного захисту (далі - ВНЗ ЦЗ):

2.1. Організувати у період з 1 січня до 1 червня 2015 року роботу з відбору вступників відповідно до наказу МНС України від 17.12.2003 N 501 "Про затвердження Комплексної професійно-орієнтаційної програми для кандидатів на навчання до вищих навчальних закладів МНС України та Положення про постійно діючі комісії з професійної орієнтації кандидатів на навчання та супроводження їх підготовки у навчальних закладах МНС України", правил прийому до ВНЗ ЦЗ у 2015 році, що розміщено на власному веб-сайті відповідного ВНЗ ЦЗ.

Опрос