Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Перечня сведений, составляющих служебную информацию в Государственной миграционной службе Украины

Государственная миграционная служба Украины (2)
Перечень, Приказ от 17.10.2014 № 288
Утратил силу

ДЕРЖАВНА МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 17 жовтня 2014 року N 288

Про затвердження Переліку відомостей, що становлять службову інформацію у Державній міграційній службі України

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Державної міграційної служби України
 від 5 січня 2018 року N 2)

Відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", Указу Президента України від 5 травня 2011 року N 547 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації" наказую:

1. Затвердити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію у Державній міграційній службі України (далі - Перелік), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів апарату ДМС України, начальникам ГУ ДМС, УДМС України в областях та місті Києві забезпечити:

2.1. Контроль за дотриманням вимог Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року N 1893.

2.2. Облік, зберігання і використання документів та інших матеріальних носіїв, які містять відомості, що становлять службову інформацію.

3. Управлінню забезпечення діяльності керівництва ДМС України та зв'язків з громадськістю (Васьков П. А.) розмістити Перелік на веб-сайті ДМС України.

Опрос