Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Разъяснения относительно формы государственного статистического наблюдения N 1-туризм (годовая) "Отчет о туристической деятельности"

Государственная служба статистики Украины
Разъяснение от 04.12.2014 № 17.4-12/60

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 04.12.2014 р. N 17.4-12/60

Роз'яснення щодо форми державного статистичного спостереження N 1-туризм (річна) "Звіт про туристичну діяльність"

I. Загальні положення

Ці Роз'яснення містять інформацію щодо показників та змісту форми державного статистичного спостереження N 1-туризм (річна) "Звіт про туристичну діяльність" (далі - форма).

Адресна частина форми й показники, заповнені суб'єктом туристичної діяльності, містять інформацію про діяльність за період його роботи, навіть якщо суб'єкт туристичної діяльності працював протягом частини звітного періоду.

Вартісні показники відображені у тис. грн. з одним десятковим знаком (графа 4 рядків 08 - 35 та 36 - 43), інші показники - у цілих числах.

Поняття та визначення, які стосуються змісту форми, передбачені статтями 1, 4 та 5 Закону України "Про туризм".

Суб'єктами, що здійснюють та/або забезпечують туристичну діяльність (далі - суб'єкти туристичної діяльності), є:

туристичні оператори (далі - туроператори) - юридичні особи, створені згідно із законодавством України, для яких виключною діяльністю є організація та забезпечення створення туристичного продукту, реалізація та надання туристичних послуг, а також посередницька діяльність із надання характерних і супутніх послуг і які в установленому порядку отримали ліцензію на туроператорську діяльність;

туристичні агенти (далі - турагенти) - юридичні особи, створені згідно із законодавством України, а також фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які здійснюють посередницьку діяльність із реалізації туристичного продукту туроператорів і туристичних послуг інших суб'єктів туристичної діяльності, а також посередницьку діяльність щодо реалізації характерних і супутніх послуг.

Опрос