Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Разъяснение по заполнению формы государственного статистического наблюдения N 1-ПЕ "Месячный отчет об экономических показателях по видам экономической деятельности, относящимся к добывающей промышленности и разрабатке карьеров, перерабатывающей промышленности, поставке электроэнергии, газа, пара и кондиционированного воздуха, водоснабжению, канализации, обращению с отходами"

Государственная служба статистики Украины
Перечень, Разъяснение от 01.07.2014 № 18.1-12/13
Утратил силу

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА СТАТИСТИКИ УКРАЇНИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 01.07.2014 р. N 18.1-12/13

Роз'яснення щодо заповнення форми державного статистичного спостереження N 1-ПЕ "Місячний звіт про економічні показники за видами економічної діяльності, що відносяться до добувної промисловості і розроблення кар'єрів, переробної промисловості, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, водопостачання, каналізації, поводження з відходами"

Роз'яснення є недійсними з 1 лютого 2017 року
(у зв'язку із затвердженням
роз'яснень Державної служби статистики України
 від 18 липня 2016 року N 17.4-12/13)

I. Загальні положення

1.1. Ці Роз'яснення містять інформацію щодо показників та змісту форми державного статистичного спостереження N 1-ПЕ "Місячний звіт про економічні показники за видами економічної діяльності, що відносяться до добувної промисловості і розроблення кар'єрів, переробної промисловості, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря, водопостачання, каналізації, поводження з відходами" (далі - форма N 1-ПЕ).

1.2. Показники форми N 1-ПЕ охоплюють сферу промисловості, а саме види економічної діяльності, що відносяться до секцій: B "Добувна промисловість і розроблення кар'єрів", C "Переробна промисловість", D "Постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря" і E "Водопостачання, каналізація, поводження з відходами" за Класифікацією видів економічної діяльності (ДК 009:2010), затвердженою наказом Держспоживстандарту від 11 жовтня 2010 року N 457 (зі змінами), та згідно з Методологічними основами та поясненнями до позицій національного класифікатора ДК 009:2010 "Класифікація видів економічної діяльності", затвердженими наказом Держкомстату від 23 грудня 2011 року N 396 (далі - КВЕД-2010), що розміщені на офіційному веб-сайті Держстату України за адресою: www.ukrstat.gov.ua.

1.3. Дані статистичного спостереження за формою N 1-ПЕ є короткостроковими і призначені для формування оперативної зведеної інформації щодо промислової діяльності підприємств по країні в цілому та за територіями Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя.

1.4. У випадку виробництва продукції, в рамках договору про спільну діяльність без утворення юридичної особи, звіт за формою N 1-ПЕ (далі - звіт) містить дані учасника договору, на потужностях якого (власних чи орендованих) вироблена така продукція, і включає обсяг реалізації всієї продукції.

Опрос